Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Vd.Pri.ee - Foorum
 
PealehtPealeht  Latest imagesLatest images  OtsiOtsi  RegistreeriRegistreeri  Logi sisseLogi sisse  

 

 Kuidas valida videokaarti.

Go down 
AutorTeade
Oliver.
Admin
Oliver.


Male Postituste arv : 9
Asukoht : Tartumaa, Elva
Registration date : 20/01/2009

Kuidas valida videokaarti. Empty
PostitaminePealkiri: Kuidas valida videokaarti.   Kuidas valida videokaarti. Icon_minitimeLaup Jan 24, 2009 6:02 pm

Kuidas valida videokaarti

Videokaart on meile vajalik.
Ilma videokaardita ei saaks me mängida mänge, käia netis, või üldse mingit arvutisignaali saada
(kui sul pole just emaplaadile intregeeritud videokaart, mis sul muidugi on).

1.Hinnakalss.

Kindlasti üheks esimeseks asjaks on hind. Normaalne Videokaart algab 1000 Kroonist.
Mina võtan hinnaklassi kuni 2500.

2.Agp 8x, Pci-E...
Enne kui otsima hakkad, veendu millise pesaga videokaarti sa vajad.
MUlle sobib PCI-E, Ehk PCI-Express.

3.Otsimine alaku.

Kindlasti uuri kõik Eestipoed, enne kui välismaale vaatad. Kõige soovitavam oleks vaadata
E-Poodidesse, kuna Internetis on kõik kaardi andmed kirjas ning ei pea poemüüjat vihastama Wink.

4. Oeh se müra...

Kui oled inimene kes armastab vaikust, soovitan pasiivjahutusega videokaarti, inimesed, kes teavad, et
arvuti on pikalt käimiseks, mängimiseks ja teavad et arvuti häälitsused on vajalikud peaksid ikkagi
vendiga videokaarti soetama.

5.Ati, Nvida, MSI...

Minul isiklikult on paremad kogemused Nvidaga. Siiani kõige õnnestuinum NVida seeria on
GeForce (Atil on parim HD, suurim valik Radeonil). Leidsin Eesti Internetipoest
(Olemas ka tavalise poena muidugi) Ordi (Ordi.ee). Minu valikuks on 1GB Gigabyte 9600GT UltraDurab
(Gigabyte nVida GeForce 9600 GT). See on küll pasiiv-jahutuseda, kuid seeeest võimsa pasiiviga.

6. Osta!

Lisa ostukorvi, täida andmed ja jäe ootama!, Kuidas videokaarti ühendada vaata teemat "Kuidas ühendada videokaarti".

Oliver Treier.
Tagasi üles Go down
https://foorum.darkbb.com
 
Kuidas valida videokaarti.
Tagasi üles 
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
 :: Üldteema :: Riistvara-
Hüppa: